Molas Tower 119D
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Eten op locatie Bar/ lounge |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Molas Tower 119D Asuncion appartement bevindt zich op 25 minuten te voet van het Casino van Asuncion en biedt draadloos internet. Het appartement van 45 m² ligt op 7 km afstand van het Plaza Uruguaya en vrij dicht bij de Paseo Miraflores.
Dit 1-badkamer appartement is op 30 minuten te voet van het Kleimuseum te vinden. Het winkelcentrum Paseo La Galería ligt op 2 km afstand van Molas Tower 119D appartement en 5 km van de luchthaven Silvio Pettirossi International.
Deze accommodatie biedt gasten een terras en een kleedruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra comfort zijn een douche te vinden bij dit appartement. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt de accommodatie een kitchenette met koffie- en theefaciliteiten, keukengerei.
- Luchthavens
- Luchthaven Silvio Pettirossi International10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Kleedruimte
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Molas Tower 119D appartement.
Gasten van Molas Tower 119D appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Casino van Asuncion, op 25 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Plaza Uruguaya (7 km) en het winkelcentrum Paseo La Galería (2 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Molas Tower 119D appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Molas Tower 119D appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Molas Tower 119D appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Molas Tower 119D appartement is $50. - ❓
Beschikt Molas Tower 119D appartement over parkeergelegenheid?
Molas Tower 119D appartement heeft privéparkeren. - ❓
Wat is precies de grootte van Molas Tower 119D appartement?
Molas Tower 119D appartement bestaat uit 45 vierkante meter.